Upravit stránku
Velice zajímavé komerční prostory a dále oddělená bytová jednotka z roku 2014. tedy pouze 4 roky stará. Z hlediska bydlení i podnikání se jedná o velice jedinečnou příležitost.
Lubomír Doleček

Cena: 5.600.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Jedná se rodinný dům skládající se z bytové jednotky o dispozici 4+kk z roku 2014 a komerčními prostory. Už úvodní věta naznačuje, že se může jednat jak o vhodnou dlouhodobou investici, tak o koupi za účelem bydlení a podnikání. První nadzemní podlaží nabízí již zmíněné komerční prostory, ještě nedávno užívané jako restaurace. Tvoří je prostorná místnost s vlastním výčepem, kuchyně, salonek, sklady potravin a samozřejmě sociální zázemí. Není však potřeba využívat pouze jako restauraci, nabízí se zde větší množství využití těchto prostor. Oddělené přísutpné druhé podlaží ukrývá bytovou jednotku vybudovanou teprve v roce 2014, ve které naleznete velice prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem, dva pokoje, ložnici a koupelnu s WC a sprchovým koutem. Jako poslední je zde i technická místnost. Z obývacího pokoje vede vchod na terasu. Celý dům je postaven z pálených cihel a okna i vstupní dveře jsou v celém objektu plastová. Střecha je zateplena minerální vatou a jako krytina je zde použitá asfaltová šindel. Jedná se o relativně novou nemovitost, tudíž veškeré rozvody plastů jsou samozřejmě v plastu a elektřina v mědi - tedy materiálech, které odpovídají dnešním standardům. Co se týká vytápění, v komerční části naleznete krbová kamna s výměníkem, jinak je objekt vytápěn plynovým kotlem s rozvody do ústředního topění. Zahrada nabízí kryté prakování pro automobil.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Čeká Třebová sama o sobě nabízí svým obyvatelům prakticky veškerou občanskou vybavenost, potřebnou k životu. Naleznete zde supermarkety, obchodní domy, společenská zařízení, školy, školky, lékaře, a tak dále. Co se týká konkrétní lokality této nemovitosti, z hlediska komerce a podnikání je umístěna skoro bezchybně. Dům totiž stojí na velice frekventovaném místě v centru města. I z hlediska bydlení je tato část města vhodná, jelikož v docházkové vzdálenosti naleznete vše výše zmíněné - autobusové i vlakové nádraží, úřad, školy, obchody... Máte-li zájem o více informací o nemovitosti, nebo chcete rovnou domluvit prohlídku, neváhejte mě kontaktovat. 

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  407 m2

  Užitná plocha:
  307 m2

  Podlahová plocha:
  307 m2

  Plocha zastavěná:
  309 m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Částečně

  Terasa:
  Ano

  Sklep:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Odpad:
  Veřejná kanalizace

  Vytápění:
  Ústřední plynové
  Tuhá paliva s výměníkem

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Zástavba:
  Obchodní a obytná

  Umístění:
  Centrum obce

  Stav objektu:
  Velmi dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Typ domu:
  Patrový

  Rok kolaudace:
  2002