Upravit stránku
Náhdherný byt v centru České Třebové, nacházející se v druhém podlaží bytového domu o 4 bytech. Jako bonus zastřešené parkovací stání a nádherná zahrada.

Cena: 2.395.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Nabízím vám byt 3+kk s parkovacím stání. Jedná se o bytovou jednotku v osobním vlastnictví o výměře 78m2. Najdete ji v 2. nadzemním podlaží bytového domu, který v roce 2017 prošel kompletní rekonstrukcí. Zahrada za domem poskytuje majitelům všech 4 bytů v domě soukromí i dostatek místa. Co se týká dispozice, byt se skládá z obývacího pokoje s kuchyňským koutem (31m), ložnice, dětského pokoje, koupelny s rohovou vanou, wc a vstupní haly. Díky nízkoenergetickému řešní domu zde jako obrovská výhoda figurují nízké náklady na bydlení. Tepelná čerpadla s rozvody do podlahové topení zde zajišťují vytápění. Více informací vám rád předám při osobní prohlídce domu.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Nemovitost se nachází v klidné části města Česká Třebová, avšak v krátké pěší vzdálenosti od centra. Z hlediska občanské vybavenosti zde nic nechybí. Město nabízí obchodní centra, lékařská zařízení, restaurace, bary, školy, školky, nebo například autobusovou a železniční infrastrukturu. Co se týká okolních měst, pouhých pár kilometrů dál leží okresní město Ústí nad Orlicí, dále například Litomyšl, nebo Svitavy. Okolí města nabízí nespočet turistických bodů a míst pro trávení volného času.

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Uižtná plocha:
  78m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektřina:
  230V

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení:
  Jiné

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Osobní

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Po rekonstrukci

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Číslo podlaží v domě:
  2

  Celkový počet podlaží:
  2

  Zařízený:
  Částečně

  Parkování:
  Ano