Upravit stránku
Poslední ze 4 kompletně rekonstruovaných bytů bytového domu v ulici Litomyšlská hledá nového majitele. Očekávám, že ho nalezne stejně rychle jako ty předchozí. Jedná se totiž o nabídku nádherného bydlení v žádané lokalitě, a to za velmi rozumnou cenu.

Cena: 1.810.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Mám pro vás poslední ze 4 bytů v bytovém domě na Litomyšlské. I v tomto případě se samozřejmě jedná o moderně řešený byt v osobním vlastnictví, tentokrát s dispozicí 2+kk. Jako takový disponuje 57m2 podlahové plochy. Bytový dům, v jehož 1.NP se byt nachází, prošel loni kompletní rekonstrukcí. Obrovskou výhodou je zde oplocená zahrada za domem, která majitelům poskytuje nádherné prostředí pro zábavu a relaxaci v soukromí. Co se týká místností, byt je rozdělen na velmi prostorný obývací pokoj přes který je přístup do kuchyně. Dále je zde ložnice, koupelna s rohovou vanou, wc a vstupní hala. Obrovskou výhodou číslo 2 je fakt, že se jedná o moderně a nízkoenergeticky řešený dům a zaručuje tak novým majitelům velice nízké náklady na bydlení. Například vytápění je zajištěno tepelnými čerpadly s rozvody do podlahového vytápění, jejichž provoz je velmi úsporný. Více informací vám rád sdělím při prohlídce nemovitosti.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Výhodou ulice Litomyšlská, velice vyhledávané z hlediska bydlení, je její výborná dostupnost centra města, přestože se jedná o klidnou lokalitu. Občanská vybavenost zde ani v nejmenším neschází. Česká Třebová svým obyvatelům nabízí obchodní domy, lékaře, společenská zařízení jako bary a restaurace, dále školy, školky a jiné. Určitě je vhodné zmínit i dobře fungující autobusovou a železniční infrastrukturu. Mezi nejbližšími okolními městy stojí za zmínku například okresní Ústí nad Orlicí, Svitavy, nebo Litomyšl. Z hlediska turistických aktivit a tipů na výlety je tato oblast rovněž bohatá.

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Uižtná plocha:
  57m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektřina:
  230V

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení:
  Jiné

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Osobní

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Po rekonstrukci

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Číslo podlaží v domě:
  1

  Celkový počet podlaží:
  2

  Zařízený:
  Částečně

  Parkování:
  Ano

  Sklep:
  Ano