Upravit stránku
Náhdherný byt v centru České Třebové, nacházející se v prvním podlaží bytového domu o 4 bytech. Jako bonus zastřešené parkovací stání, nádherná zahrada a terasa

Cena: 2.150.000,- Kč

A ani korunu navíc! Cena obsahuje veškeré poplatky včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

Nabízím vám byt o dispozici 2+1 ve dvoupodlažním bytovém domě, u kterého se nachází i vlastní parkovací stání, terasa a zahrada. Jedná se o bytovou jednotku s výměrou 70m2 a najdete v 1. podlaží tohoto domu, který v loni prošel kompletní rekonstrukcí. Zahrada za domem poskytuje majitelům dostatek soukromí i místa pro relaxaci. Dispozice byt se skládá z prostorného obývacího pokoje s přístupem do kuchyně, dále ložnice, koupelny s rohovou vanou, wc a vstupní haly. Díky nízkoenergetickému řešní domu jsou zde náklady na bydlení velmi nízké, což je zajisté nemalá výhoda. Výtapění je zajištěno tepelnými čerpadly s rozvody do podlahového topení. Více informací vám rád předám při osobní prohlídce bytu.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Ulice Litomyšlská spadá do klidné části města Česká Třebová, avšak je v krátké pěší vzdálenosti od centra. Z hlediska občanské vybavenosti zde nic nechybí. Město nabízí obchodní centra, lékařská zařízení, restaurace, bary, školy, školky, nebo například autobusovou a železniční infrastrukturu. Co se týká okolních měst, pouhých pár kilometrů dál leží okresní město Ústí nad Orlicí, dále například Litomyšl, nebo Svitavy. Okolí města nabízí nespočet turistických bodů a míst pro trávení volného času.

 

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Uižtná plocha:
  70m2

  Sítě a energie

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Elektřina:
  230V

  Odpady:
  Veřejná kanalizace

  Topení:
  Jiné

  Základní vlastnosti a vybavení

  Vlastnictví:
  Osobní

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Stav objektu:
  Po rekonstrukci

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Číslo podlaží v domě:
  1

  Celkový počet podlaží:
  2

  Zařízený:
  Částečně

  Parkování:
  Ano