Upravit stránku
Pěkná chalupa s garáží v oblasti, která je rájem turistů a lyžařů. Kombinace, nad kterou se zamyslí nejeden potenciální rekreant.
Lubomír Doleček

Cena: 1.795.000,- Kč

A ani korunu navíc. Cena obsahuje veškeré poplatky spojené s převodem, včetně provize RK.
Financování Vám zdarma zajistí naše hypocentrum úvěrem se zvýhodněnou úrokovou sazbou. Bližší informace rád sdělím při osobní prohlídce nemovitosti.

Popis nemovitosti

V mé exkluzivní nabídce se objevila tato útulná chalupa na prodej v obci Červená Voda. Dispozice je řešena jako jednopodlažní 2+1 s možností vestavby obytných místností v prostoru půdy. Navazuje zde garáž s parkováním pro až dva automobily. V roce zde 2008 proběhla rekonstrukce koupelny včetně rozvodů vody, odpadů a elektřiny. Jsou zde nová plastová okna, jinak je chalupa v původním a udržovaném stavu. Chalupa je využitelná jak k sezónnímu tak trvalému užívání. Rovinatá zahrada poskytuje 838 m2 plochy, která si říká o vestavbu bazénu a pergoly pro posezení s přáteli. Přístup je zajištěn po obecní komunikaci s téměř žádným provozem. Pro více informací mi napište zde, na facebooku nebo mi zavolejte. Rád s vámi domluvím prohlídku. Můžete také využít služeb našeho hypocentra, které vám zdarma zajistí financování nemovitosti se zvýhodněnou úrokovou sazbou.

Lokalita (okolí nemovitosti)

Obec Červená Voda, čítající cca. 3 tisíce obyvatel, leží v okrese Ústí nad Orlicí, necelých 10 km od hraničního přejezdu do Polska. Prodávaná nemovitost se nachází v klidné části této obce, oplývající poklidnou atmosférou přírody Orlických hor. Červená Voda disponuje veškerou občanskou vybaveností, která je navíc doplněna infrastrukturou doslova navazujícho města Králíky. Největší radost přinese okolí obce Červená Voda praděpodobně lyžařům, díky nedalekému ski areálu Buková hora, nebo 14 km vzdálené Dolní Moravě. V letních dnech se jako příležitost aktivního odpočinku v okolí nabízí využití sítě cyklostezek, které přináší nejen nádhernou přírodní scenérii, ale také naučné stezky po zbytcích systému hraničního opevnění z dob války. Jste-li spíše zastánci rekreace u vody, jistě nepohrdnete ani 20 km vzdálenou vodní nádrží Pastviny, hojně využívánou k rekreaci v letní sezóně.

 • TECHNICKÉ PARAMETRY NEMOVITOSTI

  Plocha

  Plocha pozemku:
  1079 m2

  Užitná plocha:
  129 m2

  Plocha zastavěná:
  241 m2

  Příslušenství a vybavení

  Zařízený:
  Částečně

  Garáž:
  Ano

  Sítě a energie

  Elektřina
  230V, 400V

  Voda:
  Dálkový vodovod

  Odpad:
  Veřejná kanalizace

  Vytápění:
  Ústřední tuhá paliva

  Základní vlastnosti

  Technologie výstavby:
  Cihlová

  Velikost:
  2 pokoje

  Stav objektu:
  Dobrý

  Poloha objektu:
  Samostatný

  Umístění objektu:
  Klidná část obce

  Celkový počet podlaží:
  1